O nas – dlaczego wybraliśmy akurat konopie?

Hemp Cloud to zespół ludzi zafascynowanych szeregiem niezwykłych właściwości roślin, które niejako od nowa są odkrywane przez człowieka i opisywane przez naukę. Szczególnie interesujące są dla nas konopie we wszystkich odmianach, które właśnie teraz przeżywają intensywny renesans , wracając do łask medycyny i biotechnologii. Te towarzyszące człowiekowi od tysięcy lat rośliny nadal skrywają mnóstwo nieodkrytych  jeszcze tajemnic , nad którymi pochylają się obecnie naukowcy z całego świata. Uzyskiwane dzięki nim wyniki badań wskazują na co raz to nowe  możliwości leczniczego i przemysłowego wykorzystania tych roślin.

 Nie mogliśmy pozostać obojętni – nie tylko chcemy, by nam i innym żyło się lepiej , ale aktywnie się do tego przyczyniamy. 

Podobnie jak same konopie, fascynuje nas również naukowe do nich podejście. Dlatego na każdym etapie przygotowywania naszych produktów i usług, opieramy się na badaniach i weryfikujemy uzyskane wyniki. Od uprawy na przebadanych glebach, przez zbiory po proces produkcji , surowiec roślinny pozostaje wolny  od zanieczyszczeń i zbędnych dodatków chemicznych. Dzięki temu możemy z dumą zaoferować  najwyższej jakości produkty zdrowotne i wellness,  zawierające dziesiątki substancji aktywnych silnie i pozytywnie wpływających na organizm człowieka.

Naszą nadrzędną misją jest udział w projektach naukowo-badawczych mających na celu zdobycie szczegółowej wiedzy o substancjach zawartych w każdej części tej niezwykłej rośliny. Rozpoczęliśmy współpracę z naukowcami z państwowych uczelni i jednostek badawczych. Dzięki temu tworzymy i stale ulepszamy receptury, które są w stanie wspierać osiągnięcia współczesnej medycyny w leczeniu licznych schorzeń i dysfunkcji organizmu. 

Poza tym chcemy dzielić się z Wami wszystkim, co o konopiach, zawartych w nich substancjach i ich działaniu wiemy i stale się dowiadujemy.

Efekty dotychczas zdobytej wiedzy oferujemy Wam w produktach dostępnych w naszym sklepie internetowym. Sukcesywnie będziemy dołączać do oferty kolejne innowacyjne produkty i ulepszać nasze receptury.

Oprócz tego, cały czas rozwijamy Hemp Cloud, aby nasza oferta była łatwo dostępna, a oferowane produkty działały holistycznie i pomagały w zachowaniu równowagi między zdrowym ciałem i szczęśliwym umysłem.

Be Well !